V naší společnosti Tomycar s.r.o., se nabízejí tyto služby: Autodoprava. Přistavíme kontejnery na sutě, zeminu, směsný odpad, bio odpad, asfaltovou střešní šindel, eternit, tak též vše co budete potřebovat odvézt. 
Dovezeme: písky, štěrky, kačírek, zeminu, uhlí, suchý i zavlhlý beton, voňavou kůru a jiné. Dále dokážeme odtahy i likvidace vozidel a autovraků s převozy všeho co vás napadne do 8 tun. Zemní práce všeho druhu. Vlastníme 3 velikosti bagrů + nakladače Bobcat. Provádíme bagrování základů, bazénů, nádrže na vodu, septiky, zámkové dlažby, rovnání terénu. Mini bagrem dokážeme bagrovat i ve stodolách, halách, garážích. Vyklízíme sklepy, chaty, byty, domy, kanceláře, provozovny.  Provádíme demolice, bourací práce, bourání chat, kůlen, garáží, domů. Vyčištění celých zarostlých zahrad a parků, kácení stromů, úklid parků, sekání zeleně. Likvidace větví štěpkovačem. Likvidace černých skládek. Stavební práce: ploty, zámkové dlažby, bazény. chaty, domky. Dodáme žumpy, jímky na vodu, septiky a případně komplet instalujeme na klíč. Komplet vás připojíme: vodu, elektriku, plyn. Rekonstrukce objektů. Dále pro Vás máme v nabídce mnoho věcí a strojů na práci i k pobavení a prázdninové zábavě.. Prohlédněte si náš ceník až dokonce.
 Autodoprava, odtahy i likvidace vozidel a autovraků s odhlášením. Převozy všeho co vás napadne do 8 tun. Přistavíme kontejnery na sutě, zeminu, směsný odpad, bio odpad, asfaltovou střešní šindel, eternit, tak též vše co budete potřebovat odvézt. Dovezeme: písky, štěrky, kačírek, zeminu, uhlí, suchý i zavlhlý beton, voňavou kůru a jiné. Zemní práce všeho druhu. Vlastníme 3 velikosti bagrů. Bagrování základů na dům, či bazénů, nádrže na vodu, septiky a zámkové dlažby na klíč, rovnání terénu. Naším mini bagrem dokážeme bagrovat i ve stodolách, halách, garážích. Vlastníme i nakladač Babcat, na převoz materialu. Vyklízíme sklepy, chaty, byty, domy, kanceláře, provozovny. Demolice, bourací práce, bourání chat, kůlen, garáží, domů. Vyčištění celých zarostlých zahrad a parků strojním štěpkováním, kácení stromů, úklid parků, sekání zeleně. Likvidace větví strojním štěpkovačem. Likvidace černých skládek. Stavební práce: ploty, zámkové dlažby, bazény. chaty, domky. Dodáme žumpy, jímky na vodu, septiky a případně komplet instalujeme na klíč. Komplet připojíme: vodu, elektriku, plyn. Rekonstrukce objektů.
          mob. 7 7 7 3 3 1 1 1 6

Autodoprava, kontejnery, vyklízení, likvidace vozidel.

Tomáš Andres

mob. 777 331 116

Designér - webmaster

Tomáš Andres junior

YouTube:  T. Andres

Zemní práce objednání (bagr) jímky na vodu, septiky

Jaroslav Andres mob. 603416080